Ak Sigorta

1960’tan bu yana müsteri odakli ve yenilikçi vizyonunu sürdürülebilir adimlarla ileriye tasiyan Aksigorta, bireysel ve kurumsal müsterilerine, 10 bölge müdürlügü, 700’e yakin çalisan, 2.500’e yakin bagimsiz acente, 900’e yakin Akbank subesi, 69 broker ve 3.500 anlasmali kurum ile hizmet vermektedir.

Aksigorta, Sabanci Holding ve Belçikali Ageas’in ortakliginin ardindan marka bilinirligini ve degerini her geçen gün daha da artirmakta; sektörün ve ülke ekonomisinin gelisimine katkida bulunmayi ve büyümesini devam ettirerek pazar payini artirmayi hedeflemektedir.

Gelisen teknolojiyi ve dijitallesmenin gücünü de sürdürülebilir büyüme hedeflerine entegre eden Aksigorta, sektördeki lider konumunu korumakta ve saglam adimlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Tecrübesini, bilgisini, imkânlarini, müsterilerine dogru çözümleri sunmak, olumlu bir deneyim yasatmak ve onlarin, aileleri ile birlikte gelecege güvenle bakmalarini mümkün kilmak için kullanmaktadir. Ana hissedarlari %36 oranla H.Ö. Sabanci Holding ve %36 oranla Ageas Insurance International N.V. olan Aksigorta’nin hisseleri AKGRT sembolü ile BIST Ulusal Pazari’nda islem görmektedir.

Aksigorta Ürünleri Adel Sigorta'da!

Aksigorta'nin kasko ve özel saglik sigortasi ürünlerine Adana, Mersin ve Tarsus'da sigortaciligin lider firmalari arasinda olan Adel Sigorta avantajlariyla sahip olabilirsiniz.

24 Saat Kesintisiz Hizmet

Aksigorta'nin müsteri odakli hizmet anlayisi dogrultusunda 2002 yilinda faaliyete geçen 'Aksigorta Hizmet Merkezi' kesintisiz hizmetini sürdürmektedir. 'Aksigorta Hizmet Merkezi', hasar anindan itibaren baslayan ve sonraki süreçlerde kesintisiz olarak devam eden bir hizmet anlayisiyla müsterilerine her konuda destek vermeyi sürdürmektedir. Ayrica, hasar sürecini müsteriler açisindan kolaylastirmaya, onlari zamaninda bilgilendirmeye ve hizmet sonrasi müsteri memnuniyetini ölçmeye yönelik dis aramalara düzenli olarak devam edilmektedir.

Ak Sigorta

444 2 727

http://www.aksigorta.com.tr/

Adres
Meclis-i Mebusan Cad. No: 67 34427 Fındıklı / İST.
Telefon
0 (212) 393 43 00
Faks
0 (212) 334 39 00
E-Posta
bilgi@aksigorta.com.tr