Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta hayat disindaki tüm branslarda (Yangin, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarim, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Saglik ve Kredi) faaliyet göstermektedir.

Yurt çapinda yaklasik 2.500 profesyonel acentemiz bulunmaktadir. Bunun yani sira Türkiye Is Bankasi A.S.’nin tüm subeleri ile Türkiye Sinai Kalkinma Bankasi A.S., Arap Türk Bankasi A.S., Alternatifbank A.S., Albaraka Türk Katilim Bankasi A.S. ve Finansbank A.S. subeleri acentemiz olarak faaliyet göstermektedir.

Kalite Politikamiz

Anadolu Sigorta, hayat disi branslarda sigorta ve reasürans faaliyetleri göstermektedir.

Bu alanlarda ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici ögeleri uzmanlik, deneyim, dürüstlük, seffaflik, güçlü sermaye yapisi, köklü geçmis, teknolojik alt yapi ve mevzuat bilgisidir. Anadolu Sigorta, bünyesinde bulundurdugu uzman ve deneyimli kadrolari, güçlü teknolojik ve finansal alt yapisi, sürekli gelisme ve iyilestirme anlayisi, deneyimli ve yaygin acente agiyla kaliteli ürün ve hizmet sunmayi, bunlarin sürekliligini saglamayi ve ilgili taraflarin uygulanabilir ihtiyaç, beklenti ve sartlarini karsilamayi taahhüt eder.

Anadolu Sigorta, deneyimli ve yaygin acente agiyla müsterilerini bilgilendirmeyi, sigortacilik hakkinda bilinçlendirmeyi, ihtiyaci dogru ve tam belirleyerek talebi karsilayacak dogru ürün ve hizmeti sunmayi, hizli ve eksiksiz hasar ödemesi saglamayi hedef edinir. Müsteri odakli bir yaklasimi benimseyen çalisanlarimiz ve acentelerimiz, müsteri tatmini saglama ve sürekli kilma yönünde daima çaba sarf eder. Anadolu Sigorta, faaliyetlerinde süreç yaklasimini uygular ve risk temelli düsünmeyi esas alir.

Her bir Anadolu Sigorta çalisani kalite sürekliligini saglamak, etkinligi ve verimliligi arttirmak amaciyla müsterilerimiz, acentelerimiz ve diger kanallardan gelen geri bildirimler ile kendi fikirleri dogrultusunda, düzeltici ve iyilestirici faaliyetler, iç denetimler, kiyaslamalar ve öneri gelistirme uygulamalari ile sürekli iyilestirme döngüsünü isletir.

Anadolu Sigorta Üst Yönetimi, belirledigi kapsama uygun olarak kurulan Kalite Yönetim Sistemi’nin gelismesi ve sürekli kilinmasi için gereken tüm destegi ve kaynaklari saglar.

Anadolu Sigorta

0850 724 0 850

https://www.anadolusigorta.com.tr/

Adres
Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Rüzgârlıbahçe Mahallesi, Kavak Sokak No:31 34805 Kavacık/İstanbul
Telefon
0 (850) 744 0 744
Faks
0 (850) 744 0 745
E-Posta
bilgi@anadolusigorta.com.tr