Bereket Sigorta

1995 yilinda kurulan Bereket Sigorta, kurulus amacina uygun olarak Türkiye’de elementer sigortaciligin ulasmadigi mütedeyyin kesim basta olmak üzere sigortaciligin tabana yayilmasina öncülük etmistir. Bereket Sigorta 13.01.2017 tarihinde imzalanan satis ve hisse devir sözlesmesi ile Türkiye Tarim Kredi Kooperatifleri‘ ne devredilmistir.

Kasko, trafik, yangin, mühendislik, tarim, saglik, ferdi kaza, nakliyat, hukuksal koruma, oto disi kaza, DASK ve sorumluluk sigortalari da dâhil tüm branslarda faaliyet gösteren Bereket Sigorta, kuruldugu günden itibaren teknolojiyi en iyi kullanan sirketlerden biri olmustur. Sektöre ilk Online Sigorta Poliçesini tanzim eden sirket olan Bereket Sigorta yakin zamanda yine Web Sitesi üzerinden ilk online DASK poliçesini tanzim eden sirkettir.

Sektörün ve müsterin ihtiyaçlarina en uygun ürünleri olusturmak ve acentelerinin güvenebilecekleri, ticari hayatlari boyunca is ortakligi yapabilecekleri bir kurum olmak öncelikli hedefleri arasinda olan Bereket Sigorta, gelecek yillarda da yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayisiyla sigorta sektörüne deger katmaya devam edecektir.

Yurt geneline dagilmis 5 bölge müdürlügü, 2 bölge temsilciligi ve 623 acentesi ile Bereket Sigorta temel sigortacilik ihtiyaçlarini eksiksiz olarak karsilamaktadir. Faaliyetleri yerine getirirken temel ahlaki konularda azami hassasiyet gösteren Bereket Sigorta, sigorta teminati verilen konularda dinen gayri ahlaki ya da mesru görülmeyen iktisadi kiymetler konusunda seçici davranmaktadir. Bereket Sigorta, çalisma prensipleri dâhilinde tüm yatirimlarini faizsiz enstrümanlara yapmakta, en önemli ilke olarak bütün operasyon ve anlasmalarinda faizsizlik prensibine azami özen göstermektedir.

IS ORTAGIMIZ OLAN BANKALAR

Türkiye Finans Katilim Bankasi, Albaraka Türk Katilim Bankasi, Vakif Katilim Bankasi, Ziraat Katilim Bankasi, Anadolubank, PTT Bank ve Iller Bankasi subeleri acentemiz olarak faaliyet göstermektedir.

Bereket Sigorta

0 216 633 71 00

https://www.bereketsigorta.com.tr

Adres
Saray Mahallesi Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi No:8 Kat:1-2 Ümraniye/İstanbul
Telefon
0 216 633 71 00
Faks
0 216 631 84 48
E-Posta
bilgi@bereket.com.tr