Ergo Sigorta

Dünyada ERGO Grubu

ERGO, Almanya ve Avrupa'nin en büyük sigorta gruplarindan biridir. Kapsamli ürün yelpazesi ve hizmetleriyle basta Avrupa ve Asya olmak üzere dünya genelinde 30'u askin ülkede faaliyet göstermektedir. Almanya pazarinin tüm branslarinda lider firmalardan biri olan ERGO, grup olarak yaklasik 29.700 çalisaniyla hizmet vermektedir. ERGO, 2017 yilinda 18.5 milyar euro prim geliri elde ederken, müsterilerine 17.3 milyar euro ödeme yapmistir.

"Sigortalamak anlamaktir"

Atacagimiz adimlari müsterilerimiz belirler. ERGO, tüketicisiyle yakin diyalog kurarak müsterilerinin dilekleri ve ihtiyaçlari dogrultusunda kendini sürekli gelistiren bir yapiya sahiptir."Sigortalamak anlamaktir" sloganimizi sadece açik ve anlasilir iletisim kurarak degil, ayni zamanda müsterilerimize kendi ihtiyaçlari dogrultusunda yenilikçi hizmetler saglayarak ve hasar aninda onlara en hizli sekilde destek olarak uyguluyoruz.

Munich RE

ERGO dünyanin en büyük reasürans sirketlerinden Munich Re'nin bir parçasidir. Tüm grup içerisinde ERGO'nun uzmanlastigi alan bireysel sigorta ürünleridir. Munich Re grubunun yaptigi 210 milyar euro toplam yatirimin 126 milyar euro'luk kismini ayirdigi ERGO, ortak varlik ve fon yönetimi sirketi MEAG tarafindan yönetilmektedir.

ERGO Holding

ERGO International AG, Isviçre Sigorta'nin%75'ini devraldi ve yeni olusum ERGOISVIÇRE adini aldi.

2008 yilinda kalan%25'lik hisse ERGO Insurance Group'a devroldu ve sirket ERGO International AG bünyesine geçti. Nisan 2010'da gerçeklestirilen marka degisim kampanyasi ile ERGOISVIÇRE markasi ERGO adini aldi. ERGO Türkiye bugün 300'den fazla çalisani, 1500'ün üzerindeki acentesi ve brokeriyle Türkiye'nin dört bir yaninda hayat-disi bireysel ve kurumsal ürün ve hizmetler sunmaktadir.

Müsterilerimizin yasamlarini ve degerlerini güvence altina almak en önemli görevimizdir. Bu paralelde vizyonumuz Türkiye'yi ERGOLATMAK, misyonumuz ise müsterilerimizin yasamlarini ve degerlerini güvence altina almaktir. Kurumsal degerlerimiz; müsteri odaklilik, pozitif düsünme, sahiplenmek, inisiyatif almak, açik iletisim, takim çalismasi ve güvendir.

Ergo Sigorta

0850 211 11 11

https://www.ergosigorta.com

Adres
Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:4 AKKOM Ofis Park 2. Blok Kat:10-13 Ümraniye/İSTANBUL
Telefon
(0216) 666 71 00
Faks
(0216) 666 77 77
E-Posta
ergoturkiye@ergoturkiye.com