Güneş Sigorta

1957 yilindan beri sektörün tercih edilen ve güven duyulan markasi Günes Sigorta; 9 Bölge Müdürlügü, 7 Finansal Bölge Müdürlügü, 3 temsilcilik ve 3.000’e yakin satis kanalindan olusan uzman kadrosu ve güçlü teknolojik yapisiyla gerek sektörel gerekse toplumsal sorumlulugunu gerçeklestirmek adina inaovatif ürün gelistirmeye devam ediyor.

Günes Sigorta’nin ana hissedarlari, ülkemizin en saygin bankalarindan biri olan VakifBank ve Fransa’nin lider sigorta kuruluslarindan Groupama’dir.

Güçlü finansal yapisi, etkin ve hizli hasar yönetimiyle sigortalilarinin ve paydaslarinin her zaman yaninda olan Günes Sigorta, ayni zamanda ISO 9001:2008 ve ISO 10002:2004 Müsteri Sikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi’ne de sahiptir.

60. yilinda yeni bir motto ile karsimiza çikan Günes Sigorta, 60 yilin verdigi deneyimle sigortali sayisini ve bilincini artirma isteginin hevesi ile;

Günes Sigorta ile #hayatdahakolay diyor!

Günes Sigorta, güçlü finansal yapisiyla kendinizi güvende hissetmenizi saglarken, kasko, trafik ve saglik sigortasi ile her an yaninizda.

Kalite Yönetim Sistemi

Sektörün öncülerinden Günes Sigorta, “Kosulsuz Müsteri Memnuniyeti”ni en üst seviyede tutmak hatta daha da ileriye tasimak amaciyla 1997 tarihinde basladigi kalite yolculuguna, uluslararasi onay kurulusu Tüv Thüringen tarafindan yapilan denetimler sonucunda, 06.04.2016 tarihinde yenilenen ISO 9001:2008 Kalite Belgesi’nin verdigi güvenle devam ediyor.

Kalite Politikamiz

Günes Sigorta kurulusundan itibaren “ Degerlerimizin Sigortasi” olma misyonuyla hareket ederek, sektörde güvenilir ve saglam bir yer edinmis ve bu konumunu müsteriler nezdinde sürekli güçlendirmistir.

Tüm hizmetlerimizin müsteri memnuniyeti odakli gerçeklestirilmesi “ Günes Sigorta Kalite Politika’sinin temelini olusturmaktadir.

Yönetim politikamiz, ekonomik ve teknolojik gelismeler dogrultusunda çesitlilik gösteren müsteri ihtiyaçlarini tam olarak karsilayarak müsteri sürekliligini saglamak ve rekabetçi bir yaklasimla karlilik hedeflerine ulasmaktir.

Tanimli is süreçlerimiz dogrultusunda seçilen yetkin personelimiz, huzurlu ve takim çalismasini tesvik eden bir çalisma ortami ile Günes Sigorta’yi daha da ileri tasimaktadir. Bu dogrultuda saglanan egitim, yerlesim ve donanim imkanlari ile gerek personelimizin gerekse acentelerimizin en verimli sekilde çalismalari hedeflenmektedir.

Kurumsal yönetisim ve toplam kalite yönetimi ilkelerinin tüm Günes Sigorta paydaslari tarafindan uygulanmasi için çesitli çalismalar yapilmakta ve içsellestirilmesi saglanmaktadir. Süreç yönetimi kapsaminda dönemsel olarak iç denetimler gerçeklestirilmektedir.

Kurum bünyesinde yapilmakta olan süreç yönetimi çalismalari Günes Sigorta üst yönetiminin tam destegine sahiptir.

Güneş Sigorta

444 1 957

http://www.gunessigorta.com.tr

Adres
Güneş Plaza, Büyükdere Cad. No:110 34394 Esentepe-Şişli / İSTANBUL
Telefon
444 19 57
Faks
0 (212) 355 64 64
E-Posta
bilgi@gunessigorta.com.tr