Quick Sigorta

Quick Sigorta A.S., dijital satis kanali, yurt çapinda acente ve broker agi ile hayat disindaki tüm branslarda, Zorunlu Trafik Sigortasi, Kasko, Yangin Sigortasi, Nakliyat Sigortasi, Ferdi Kaza Sigortasi gibi ürünleriyle faaliyet göstermekte ve müsterilerinin sigorta ihtiyaçlarini karsilamaktadir.

%100 Yerli Sermaye

Quick Sigorta A.S., 61.900.000 TL sermayeye sahip, sermayesinin tamami ödenmis %100 Yerli bir sirkettir.

Quick Sigorta A.S., bir Maher Holding A.S. istirakidir.

Quick Sigorta A.S., T.C. Basbakanlik Hazine Müstesarligi’nin 6 Nisan 2017 tarih ve 9716 sayili onaya istinaden hayat-disi sigorta branslarinda aldigi ruhsat ile faaliyet göstermektedir.

Kurumsal Degerlerimiz / Temel Degerlerimiz

Quick Sigorta; birey ve kurumlarin risklerini güvence altina alirken ayni zamanda kislerin, toplumun ve kurumlarin, herhangi bir hasar durumu yasamamasi için, risklerini önlemeye yönelik her türlü sosyal ve egitim faaliyetlerini seklen degil, is planinin bir parçasi olarak gerçeklestirir.

Quick Sigorta; bireyler ve kurumlarla olan iliskilerini salt poliçe sartlari ve is iliskisi üzerinden yürütmez, hasar-zarar ve diger benzeri durumlarda kisi ve kurumlarin yaninda güvenilir bir dost ve arkadas olarak yer alir.

Müsterilerimizi tanimak ve onlara en iyiyi en kolay yoldan sunmak.
Sektörde yeni hizmetler konusunda öncü olmak.
Her zaman daha iyi hizmet ve en uygun ürünleri sunmak için heyecan ve istekle çalismak.
Faaliyette bulundugumuz çevre ve sektörün gelisimine daima katki saglamak.
Sektörün tüm taraflari ile en etkin sekilde iletisim içinde olmak ve toplum ve bireylerin gelisimine katkida bulunacak olan projelerde yer almak.

Misyon

Quick Sigorta faaliyet gösterdigi sigortacilik alaninda bireylerin ve kurumlarin ihtiyaç duydugu ürünler gelistirip bunlari hizli ve her ortamda sunmak için kurulmustur. Quick Sigorta tüm is süreçlerinde ilgili tüm taraflar ile en etkin sekilde iletisim kurmayi öncelikleri arasinda kabul eder.

En yenilikçi teknolojileri kullanmak, ihtiyaçlara yönelik yenilikçi ürünler gelistirmek ve mobil teknolojilere yatirim yapmak yine Quick Sigorta'nin önem verdigi alanlar arasindadir.

Vizyon

Quick Sigorta faaliyet gösterdigi cografyada dijital sigortaciligin öncüsü olarak hareket edecektir. Bireylerin klasik ihtiyaçlarinin ötesinde, degisen hayat sartlarinda ortaya çikan risklerini güvence altina alan, sigortacilik ürünlerinin birer zorunluluk degil ihtiyaç olarak görülmesini saglayacak anlayisin lider kurumu olmayi hedeflemektedir.

Quick Sigorta söz konusu degerleri olusturma yolunda en nitelikli insan kaynaklarini kullanan, en verimli yönetim sekillerini uygulayan bir kurum olarak yoluna devam edecektir.

Quick Sigorta

0850 755 1 755

https://www.quicksigorta.com/

Adres
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sk. No: 3 Kat: 5 Maslak Sarıyer / İstanbul
Telefon
0850 755 1 755
Faks
E-Posta
info@quicksigorta.com