HAKKIMIZDA

Image

Değerleriniz

Uçup

Gitmeden!

TARİHÇE

Adel Sigorta Ltd. Şti. 2004 yılında Çukurova bölgesinde müşteri odaklı anlayışla sigortacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Faaliyet gösterdiğimiz sigortacılık sektöründe hedefimiz güvenilir, çağdaş ve yenilikçi bir anlayış ile 21. yüzyıl sigortacılığı yapmaktır.
Hizmet Prensibimiz ise sigorta programımızı oluşturmadan önce ilgili kişi veya kurumun risklerini analiz ederek minimize etmek ve en önemli beklenti olan kaliteli hizmetimizi sürekli kılmaktır.

Misyon

Adel Sigorta; gelişen sigortacılık sektörünün bir adım önünde olmayı hedeflemiş, içinde bulunduğu hizmet sektörüne, doğru bilgi ile hizmeti ve kaliteyi yaymayı sosyal sorumluluk edinmiş bir sigorta acentesidir.

Vizyon

Kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak ve Türkiye geneline hizmet vermektir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Kanunlara ve yasal düzenlemelere itinayla uyar ve bundan taviz vermeyiz. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteren şirketimizin en büyük değeri etkin ekip çalışmasıdır.
Geçmişten gelen sigortacılık kavramını olgunlaştıran yönetim anlayışı ve ilerleyen teknoloji ile birleştirerek alanında lider olmayı başaran şirketimiz bugün geçmişin deneyimleri ile gelecege bakıyor.